Hakkımızda


Hakkımızda

‘’Yeni Nesil Promosyon’’ mottosuyla promosyon sektörüne yeni bir soluk kazandırmak isteyen Hello Promosyon ailesi olarak; uzman kadromuz ve geniş tedarikçi ağımız ile müşterilerimize kaliteden ödün vermeden zaman ve maliyet tasarrufu sağlamayı, marka bilinirliğini arttırmaya yönelik pazarlama faaliyetlerinde yenilikçi çözümler sunmayı, ürün seçiminden tedarik sürecine kadar tüm süreçlerde sorunsuz ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hello Promosyon olarak, yurtiçi ve yurtdışındaki geniş tedarikçi ağımız ile kurumsal firmaların matbaa, kırtasiye, tekstil, teknoloji ve diğer promosyon ürünleri kategorilerindeki pazarlama, satın alma ve tedarik süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Sattığımız ürünlerin sadece bir promosyon ürünü değil, iş ve kişisel yaşam alanlarında uzun ömürlü kullanılabilen, dayanıklı ve sürdürülebilir ürünler olmalarına özen gösteriyoruz. Bu yüzden ürün seçimlerimizi her zaman en kaliteli malzemelerle üretilen, dayanıklı ve kullanışlı eşyalardan seçiyoruz.


Sizlere sunduğumuz avantajlardan bir diğeri ise satmış olduğumuz tüm promosyon ürünlerine logo, isim, slogan, unvan vb. baskı işlemleri ile firmanıza özel ürün özelleştirme hizmeti sunuyoruz. Ürün çeşitliliğine önem verdiğimiz kadar baskı tekniklerinde de çeşitliliğe önem veriyoruz. Tampon baskı, lazer baskı, UV baskı vb. tüm baskı çeşitleri ile müşterileriniz ya da çalışanlarınız için satın aldığınız tüm promosyon ürünlerini firmanıza özel hazırlıyoruz.


Firmanızın reklam, promosyon ve tanıtım amacıyla ihtiyaç duyduğu tüm promosyon ürünlerini baskılı ve baskısız olarak temin ederek markanızın piyasada bilinirlik kazanmasına destek oluyoruz. 


Sizler de markanızın bilinirliğini artırmak, çalışanlarınız ve müşterileriniz için uzun ömürlü, kullanışlı ve şık promosyon ürünleri ile hatırlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.


Hello Promosyon Ailesi


Copyright © 2022  |  hellopromosyon.com